Nápojový Lístok

Nápojový Lístok

Náš nový nápojový lístok Vám ponúka prehľad ponuky našej kaviarne, ktorá okrem iného zahŕňa kávu Segafredo, alko aj nealko nápoje, ktoré podávame chladené aj nechladené. Ponúkame aj možnosť vziať si kávu zo sebou (Coffee To-Go).

Odporúčame Vám vyskúšať veľmi obľúbenú:

Ľadová Káva
Ľadová káva je obľúbeným letným nápojom, ktorý v horúcich letných dňoch víťazí nad všetkými cappuccinami, pressami či viedenskými kávami.

Veľké Cappuccino
Obľúbený taliansky kávový nápoj. Parou ohriate, napenené mlieko sa podáva s vrstvou jemného Espressa, na vrchole potom zostáva bohatá a hustá pena.

Espresso Lungo
Espresso Lungo nazývané aj Caffé Americano je populárna a obľúbená káva, ktorá sa skladá z lahodného espresa doplneného väčším množstvom vriacej vody podľa chuti.

Kingswood Cider
Cider je osviežujúci, alkoholický nápoj (4 – 6 %), ktorý sa vyrába riadeným kvasením nefiltrovaného jablčného muštu. Je jedným z najstarších alkoholických nápojov na svete a jeho tradícia má korene vo Veľkej Británii.

Nápojový Lístok

Related Posts

Komentáre

  1. admin

    Praesent vestibulum molesie lacus. Aenean nonummyendrerit mauris. Phaselporta. Fusce suspit varius mi. Cum sociis nue pena et magnis dis partnt ontes nascetur ridiculus mus.la dui. Fusce feugiat malesuadanc odio gravi. Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultrpharetra magna. Donec accumsan malesuada orcinec amet eros.

  2. admin

    Sit amet ipsum

Napíšte komentár